Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş YapRSS Yayın Akışı

Fenerbahçe’de konut sahibi olmak

| Ev | 24 saat önce

Yenilikçi mimari çizgileri ve yüksek kalite standartları ile  Kadıköy’ün Fenerbahçe mahallesi her geçen gün yeni sakinleri ile buluşuyor. İstanbul’un en değerli semtlerinden olan Fenerbahçe kentsel dönüşüm ile en hızlı değer artışına sahip olma özelliğini açık ara koruyor. Prestijli bir lokasyon olarak yeni  konut projelerine uzun bir süre daha ev sahipliği yapacakmış gibi gözüküyor. Yeni ticari ve konut alanları ile alışveriş merkezlerinin yapımı tüm hızıyla sürüyor. Prestij caddesi olan Bağdat caddesine çok yakın olması, yalınlık ve modernizm yeni yatırımcıların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Kadıköy’ün en değerli noktalarından olan Fenerbahçe’deki projelerin hemen hepsi çevreye duyarlı yeşil binalardan oluşmakta. 1+1, 2+1 ve 3+1 lüks konut seçenekleri ile zengin sosyal donatı alanları sizleri bekliyor. Fenerbahçe’de 1+1 daireler genellikle brüt 60-70 metre kare arasında yapılmakta, salon ve mutfak 25-30 metre kare, yatak odası 10-12 metre kare, banyo ise 4-6 metre kare olarak tasarlanmaktadır. Net kullanım alanı yaklaşık 45-50 metrekare arasında olmaktadır. Fenerbahçe’de 2+1 daireler genellikle brüt 90-100 metre kare arasında yapılmakta, salon ve mutfak 35-40 metre kare, antre ve hol 8-10 metre kare, ebeveyn yatak odası 13-15 metre kare, yatak odası 10-12 metre kare, banyo ise 4-6 metre kare olarak tasarlanmaktadır. Net kullanım alanı yaklaşık 45-50 metrekare arasında olmaktadır.Ünalan ve Göztepe metro istasyonları, metrobüs, avrasya tüneli, 15 Temmuz şehitler köprüsü, Kadıköy ido iskelesi, FSM köprüsü, Sabiha Gökçen Havalimanı ulaşım imkanları çok yakındadır.

Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri-24

Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri-24

3 total views, 2 today

60 ay sıfır faizle konut sahibi olmak

| Ev | 22 Haziran 2017

Kadıköy’ün güncel konut projelerine baktığımızda genellikle hemen teslim daireler ve uygun fiyatlı konut projeleri dikkat çekmektedir. Kadıköy’de yatırımlık dairelerle beraber faizsiz odeme planı ile dikkat çekici prestijli firmalar bulunmaktadır. Ramazan ayın özel projeler sıklıkla basında yer almaktadır. Yoğunlukla tercih edilen projeler genellikle hem Kadıköy içinde olanlar hem de sesten gürültüden uzak olanlardır. İstanbul’un hızla gelişen bölgesinde 2+1’den 4+1′ e kadar daire seçenekler  bulabilirsiniz.Mevcut projelerde Kadıköy’de 60 ay sıfır faizle ödenebileceği gibi peşin alımlarda %15’lere varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Metronun hemen yakınında bulunan Kadıköy’de deniz manzaralı 3+1 daire ve 4+1 dubleks dairelerden oluşan projeler için Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul hizmetleri olarak yardım etmeye hazırız. Hem apartman içi tipinde hem de bahçe tipi  daireler yatırımcılarını ve oturumcularını beklemektedir. Son teknoloji ile donanmış, ileri mimari teknikler kullanılan konutlar sosyal alanların zenginliği ile göz doldurmaktadır. En iyi yatırım aracı olan gayrimenkulden genellikle iyi bir kira getirisi olması beklenir. Merkezi ısıtma sistemi ve pay ölçer gibi özellikler yaygın olarak kullanılmaktadır. Kombi yakmak ve bakım onarım sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Yük asansörü, hidofor, jeneratör ve sprinkler sistemleri ile donatılmış projelerde güven ve huzur içinde yaşayabilirsiniz. 24 saat özel güvenlikle korunacağınız yuvanızda nezih komşularınızla huzur dolu bir yaşam Kadıköy’de sizi bekliyor.

Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri-23

Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri-23

3 total views, 1 today

En değerli yatırım aracı olarak gayrimenkul

| Ev | 21 Haziran 2017

Farklı daire seçenekleri ile 1+1 ,2+1 ve 3+1 konutlar kapalı otoparkları ile sıfır daireler Kadıköy’ün merkezinde yeni sahiplerini beklemektedir. Merkezi konumu ve ayrıcalıklı yaşam seçenekleri ile Kadıköy emlak sektörü yatırım avantajı sunmaktadır. Kadıköy’ün yeni konut projeleri genellikle essiz adalar manzarası sunmaktadır. Anadolu yakasının kalbi olarak bilinen Kadıköy’de uygun ödeme koşulları ile genellikle 60 ay vade ve sıfır faizle yatırımcıları konut sahibi yapmaktadır. Avrasya tüneline yakınlığı ile metro, metrobüs ve marmaray gibi ulaşım imkanlarına çok yakın olmasıyla bilinen Kadıköy’de müstakil evler, 1+1’ler ve 3+1’ler çok rağbet görmektedir. En değerli yatırım aracı olan gayrimenkul alırken estetik ihtiyaçlar yanında su yalıtımı, çatı yalıtımı, mantolama ve dış cephe kaplaması da büyük önem arz etmektedir. Konfor, huzur ve ayrıcalıklı bir yaşam isteyenler aynı zamanda Kadıköy’de kira getirili daire sahibi olmak istemektedirler. Kentsel dönüşüm kredisi kullanmak isteyenler emlak fiyatlarındaki değişimi göz önünde bulundurduklarından mimari proje çizimleri  ve risk raporu hazırlama için uzmanlara danışmak her zaman için iyi bir tercih olmaktadır. Eğer kentsel dönüşüm kapsamında binanızı yeniletmek  istiyorsanız prestijli firmalar sizin için ayrıcalıklı fırsatlar sunmaktadırlar.Çevre dostu bina yapılanmalarının teşvik edildiği semtte yeşil bina olarak tabir edilen yapılar ortaya çıkmıştır. Bir takım standartlara sahip olduğu takdirde sertifika alabilen binalar konforlu, ekolojik ve doğaya saygılı yapılar olmaktadır. Dünya enerjisinin yaklaşık %30’unun binalar tarafından kullanıldığı göz önüne alındığında atık malzeme kullanımı ve yapım tekniği giderek önem kazanmaktadır.

Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri

Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri

4 total views, 2 today

Kadıköy’ün kentsel dönüşüm projeleri

| Ev | 20 Haziran 2017

Ayrıcalıklı lokasyonu ve çağdaş yaşam olanakları ile Kadıköy yatırımcılara ve semt sakinlerine uygun ödeme koşulları ile uygun fiyatlı konut sahibi olma imkanı sağlıyor. Yüzde 1 KDV avantajı ve sıfır faiz ile daire sahibi olmak isteyenlere Kadıköy’ün kentsel dönüşüm projeleri çok çeşitli seçenekler  sunuyor. Temiz havası ve denize sıfır konumu ile Kadıköy kira garantili gayrimenkul isteyenler için eşsiz bir konumdadır. En cazip yatırım olan gayrimenkul için kazandıran projeler tespit edildikten sonra bankalar tarafından verilen özel konut kredileri kullanılabilir. Gelişen bölgeler ve merkezi lokasyon bilgileri için Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri uzman personeli ile her zaman yanınızdadır. Kadıköy’ün yeni başlayan projeleri ile satıştaki kentsel dönüşüm projeleri konusunda sizlere yardım etmek için beklemekteyiz.

Saraçoğlu gayrimenkul ve emlak hizmetleri img-11

Saraçoğlu gayrimenkul ve emlak hizmetleri img-11

Anadolu yakasının gözdesi Kadıköy’de kat planları, ödeme planları ve vaziyet planları, teslim tarihleri, yatırım analizleri kentsel dönüşüm kapsamında önem taşımaktadır. Ödeme planı konusunda değişik alternatifler değerlendirilebilir. %10 peşinat, 6 ay vade ve sıfır faiz seçenekleri ile konut üreticileri 1+1, 2+1, +3+1 projelerini sergilemektedirler. Panoramik cephe mimarisi ile eşsiz adalar manzaralı konutların çoğunda %1 KDV uygulanmaktadır. İhtiyaçlarınızı zorlanmadan karşılayabileceğiniz sosyal donatı alanları, tek bir tuşla evinizin tüm donanımını çalıştırabileceğiniz akıllı ev seçenekleri sizleri beklemektedir.

5 total views, 1 today

Kadıköy Bahariye emlak alım-satım piyasası

| Ev | 19 Haziran 2017

Modern mimari anlayışı ile dikkat çeken Kadıköy Bahariye Kiralık 1+1 ve kiralık 2+1 piyasası açısından dikkat çekmektedir. Sağlık merkezlerine 5 dakika, eğitim merkezlerine 5 dakika gibi konumda olan semt her yaştan ve her gelir grubundan insan için bol sayıda seçenek sunmaktadır. Parklarıyla, çay bahçeleriyle sosyal ve kültürel alanlara yakınlığıyla bilinen Bahariye yatırımlık daire konusunda yeni sahiplerini beklemektedir. Bahariye güvenli yaşamın İstanbul’daki adresidir. Mahallede herhangi bir güvenlik sorunu olmadığından yoğurtçu parkı kiralık daireler sayısı günden güne azalmaktadır. Yatırım yapmak isteyenlerin tercih noktası olan mahallede imar durumu açısından herhangi bir problem bulunmamaktadır. Akıllı evler konusunda prestijli gayrimenkul firmaları yeni projeler üretmektedirler.

Saraçoğlu gayrimenkul ve emlak hizmetleri img-3

Saraçoğlu gayrimenkul ve emlak hizmetleri img-3

Ortalama 100 metre kare dairelerin fiyatları 800 bin TL ile 1 buçuk milyon TL arasında değişmektedir. Kiralık 1+1 ve kiralık 2+1 bulma konusunda Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı olarak Kadıköy ofisimizde hizmetinizdeyiz. Pay ölçerli ıstma sistemli, kapalı otoparklı, 7/24 kameralı ve interkom sitemli yeni projeler satışa çıkmaktadır. Ayrıcalıklı bir mahallede deniz manzaralı, ulaşım imkanlarının çok yakında olan bu semtte size uygun yatırımlık konut konusunda her zaman yanınızdayız.

9 total views, 1 today

Kadıköy Moda’da gayrimenkul yatırımı

| Ev | 18 Haziran 2017

Moda, Bahariye, Altıyol ve Rıhtım bölgeleri gayrimenkul yatırımı açısından Kadıköy’ün en gelecek vaadeden yerleri arasında yer almaktadır. Kentsel dönüşüm sürecinin henüz başlarında olmamıza rağmen 30-40 yaşında ve 100 metre kare satılık daire fiyatları 500 bin TL dan başlamaktadır. Proje maaliyetlerinin artması nedeniyle inşaat firmaları satılık 1+1, satılık 2+1 ve satılık 3+1 daire fiyatlarında sürekli artışa gitmektedirler. Kira çarpanı bölgeye göre  200 ile 300 arasında değişmektedir.Sürdürülebilir kira çarpanının 200 olduğu ifade edilmektedir.  Kira getirisi için Moda uygun fırsatlar sunmaktadır. Moda’da yatırımlık daireler Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleriyle kolayca bulunabilir. Kira garantili emlak talebi günden güne artmakta bu sebeple Moda imar durumu yatırımcılar için günden güne önem kazanmaktadır. Fiyatların azalacağını düşünenlerin sayısı günden güne azalmaktadır. Bu sebeple döviz veya faiz yatırımı yerine yatırımcılar gayrimenkule yönelmektedirler.

Saracoglu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri-32

Saracoglu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri-32

Moda’da uygun fiyatlı  yeni daireler için Kadıköy ofisimize uğrayabilirsiniz.

9 total views, 0 today

Kadıköy Yeldeğirmeni satılık emlak piyasası

| Dükkan | 17 Haziran 2017

Kadıköy merkezde bulunan Yeldeğirmeni adıyla bilinen semt emlak piyasası açısından hareketli günler geçirmektedir. Yeldeğirmeni satılık müstakil ev  konusunda seçeneğin bol olduğu bir konumdadır. İstanbul’un en eski apartman semti olarak bilinen Yeldeğirmeni satılık tarihi binaları ile dikkat çekmektedirBir zaman değirmenlere ev sahipliği yapan Yeldeğirmeni kiralık dükkan konusunda özellikle sanat camiasına ev sahipliği yapmaktadır. Yeldeğirmeni İmar durumu konusunda  herhangi bir sorun yaşamak istemeyenler için anadolu yakasında iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadıköy Yeldeğirmeni kentsel dönüşüm konusunda herhangi bir gelişme şu ana kadar gerçekleşmemiştir. Yeni projelerle Kadıköy değerli olmasına rağmen her geçen gün değer kazanmaktadır. 40 bin civarında konutun bulunduğu bölge sahile ve çevre yollarına bağlantı kolaylığı sayesinde tercih sebebi olmaktadır. Konut geliştiriciler için Yeldeğirmeni zemin yapısı açısından ilgi çekmektedir. 5 Yıldızlı ofis binaları için semt çok uydun bir konumdadır. Kiraların yüksek olmasına rağmen prestijli firmalar ofislerini bu bölgeye taşımaktadırlar. Havuzlu ve güvenlikli olan sitelerde oturmayacak olanlar için uygun fiyatlı kiralık ev  ve satılık emlak seçenekleri mevcuttur. Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için ulaşımın önemli olduğu göz önüne alındığında Kuzey marmara otoyolu, marmaray, 3 katlı boğaz geçiş tüneli gibi imkanlar değer artırıcı olmaktadır.

Saracoglu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri

Saracoglu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri

9 total views, 1 today

Kadıköy Kozyatağı satılık daireler piyasası

| Ev | 16 Haziran 2017

Kozyatağı İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy’e bağlı bir semttir. Özellikle son yıllarda kentsel dönüşüm kapsamında çehresi değişmektedir. Kozyatağı belediye blokları kentsel dönüşüm konusu yaşayanların ve inşaat firmaları arasına anlaşma sağlanarak yapılmaktadır. Kozyatağı’nda satılık sıfır daireler sayısı her geçen gün azalmaktadır. Projelerde deniz manzarası ve köprüye olan yakın mesafe konusu firmalar tarafından sıklıkla gündeme getirilmektedir. Kadıköy’ün tam kalbinde iş merkezlerine, caddelere, AVM’lere yakınlığı ise Kozyatağı için diğer bir tercih sebebi olmaktadır.Genellikle kat planları 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tercih edilmektedir. Teras dahil brüt 150 metre kare konutlarda banyo 5 metrekare, ebeveyn yatak odası 15 metre kare, yatak odası 9 metre kere,  hol 5 metre kare, mutfak 9 metre kare ve salon  genellikle 23 metre kare tercih edilmektedir.Sosyal yaşam alanları, kafeler ve rastoranlar, etrafında çocuk parkları, ilkokullar, liseler bulunmakta ve Bağdat caddesine kolaylıkla ulaşılabilir konumda bulunmaktadır.

Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık

Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık

Çocuklu aileler için lunaparklar bulunmakta ve dünyaca ünlü gösterilerin sunulduğu gösteri merkezine kısa sürede ulaşılabilmektedir. Yeni sistem depreme dayanıklı teknolojiler kullanılmaktadır. temellerde fore kazık sistemleri kullanılmakta, 9 şiddetindeki  depremlere dayanıklı yapılar inşa edilmektedir. Hızlı trene, metroya ve Sabiha Gökçen Havaalanına yakın mesafesi de yeni projelere değer katmaktadır. Yeşil alanlar, yüzme havuzları ve basketbol sahaları Kozyatağı’nda tercih edilen sosyal donatı alanlarından olmaktadır. Kozyatağı satılık 1+1 ve 2+1 daireler kalabalık olmayan aileler tarafından tercih edilmektedir.

11 total views, 1 today

Kadıköy Suadiye gayrimenkul alım satım piyasası

| Ev | 15 Haziran 2017

İstanbul Kadıköy ilçesine bağlı  olan Suadiye satılık villa ve suadiye satılık dubleks ile gözde olmasına rağmen son zamanlarda Suadiye satılık 1+1 emlak piyasası da oluşmaya başlamıştır. Suadiye satılık 0 daire satışları kentsel dönüşümle beraber adalar manzaralı deniz kenarı konutlar imar durumu ve zemin yapısına göre değişmektedir.Havuzlu ferah lüks 4+1 yanında, otaparklı, ebeveyn banyolu, güvenlikli sosyal yaşam alanlarının tercih edildiği Suadiye mahallesinde yatıcımcıları yüksek getirili imkanlar beklemektedir. Ulaşım avantajına sahip olan semt anadolu yakasının her yerine kolayca ulaşım imkanı sağlıyor. Konut şirketleri farklı büyüklükte konutlar tasarlayarak lkullanıcılara rahat ve konforlu yaşam alanları sunmaktadır. Villa tipi konutle genellikle 4+1, 5+1  ve 5+2 şekilde satışa sunulmaktadır. Konfor ve prestijle adını duyuran Suadiye özel peyzaj düzenlemeleri, spor klupleri, sosyal aktivite alanlarıyla premium bir lokasyondadır. Ailelerin huzurla yaşayabilecekleri, bireylerin kolaylıkla işe gidebilecekleri saygın ve düzenli bir yaşam vaadeden Suadiye kiralık ofis ve Suadiye kiralık 1+1 piyasası dahareketli günler yaşamaktadır. Kentsel dönüşüm kapsamında pek çok projeye ev sahipliği yapan bölge ayrıcalıklı yaşam alanları ve karma projeler inşa edilmektedir. Semt kültürü ve modern şehir anlayışının bir arada olabilmesi için alışveriş sokakları, konutlar, rezidanslar ve havuzlu villalar bulunmaktadır.

Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul

Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul

 

14 total views, 1 today

Sahrayı Cedit emlak ve konut satışları

| Ev | 14 Haziran 2017

İstanbul Anadolu yakası Kadıkö’ye bağlı olan Sahrayı cedit mahallesi E-5 karayoluna ve metro durağına yakınlığı sebebiyle kiralık ve satılık emlak konusunda tercih sebebi olmaktadır. Kira fiyatlarının günden güne arttığı semtte Sahrayı cedit satılık 3+1 daire konusunda farklı seçenekler sunmaktadır. Nitelikli konut projelerinin kentsel dönüşüm kapsamında ortaya çıkmasıyla birlikte semtte uygun fiyatlı konut ve yatırımlık projeler hakkında Saraçoğlu Emlak ve Danışmanlık hizmetleri olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Düzenli yapıları, bakkalları ve mahalle kültürünü devam ettiren semt emlak getirisi bakımından umut vaad ediyor. Kapalı otopark, güvenlik, yüzme havuzu, fitness salonu, yeşil alanları, çocuk oyun parkları, alışveriş merkezleri, sosyal ve kültürel merkezleriyle donatılmış yeni yaşam alanları, stresten uzak tatil havasındaki sahrayı cedit 2+1 konutlar seni sahiplerini beklemektedir. 100 metre kare konut  ve 200 metre kare konutların teslimi önümüzdeki aylarda yatırımcılara yapılacaktır. Kadıköy’ün yatırım değeri yüksek olan bölgesinde daire ve ticari alan olarak yapılan yapılarda birinci sınıf malzemeler ve depreme dayanıklı ürünlerin kullanılması tüketiciler tarafından beğeniyle karşılanmaktadır. Konutlarda kullanılan boyalar da artık yanmaz özellikte olmaya başlamıştır. Atatürk, İnönü ve Bayar caddelerinden oluşan Sahrayı cedit mahallesi modern ve geleneksel mimariyi bir araya toplayan bir bölge olarak peyzaj düzenlemeleri ve yürüyüş parkları ve  konut yatırım geri dönüş süresi açısından(25 yıl) günden güne gelişmektedir.

Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri-12

Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri-12

14 total views, 2 today

Page 1 of 51 2 3 5

Makale konuları