Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş YapRSS Yayın Akışı

Kadıköy Hacı İzzet Sokak Satılık Ev

| Ev | 18 saat önce

Kadıköy Hacı İzzet Sokak Satılık Ev yaşam standardınızı hayallerinizin ve beklentilerinizin ötesine taşıyor. Muhteşem konum ve kaliteli işçilik denince ilk akla gelen Kadıköy sokaklarından bir tanesi de Hacı İzzet Sokak olmaktadır. Konum ve kalite itibari ile ödüllü mimar ve mühendisler tarafından inşa edilen satılık 1+1 ve 2+1 daire tipleri kalite arayanların ilk adresi olmaktadır.

Kadıköy Hacı İzzet Sokak Satılık Ev

Anadolu Yakasının en gözde emlak yatırım konumlarından biri olan Kadıköy gerek ticari gerekse de sosyal hareketlilik açısından eşsiz olarak bilinmektedir. Bu sebeple okul ve alışveriş merkezleri yakınında mülk sahibi olmak isteyenler Hacı İzzet Sokağı tercih etmektedir. Kadıköy Hacı İzzet Sokak Satılık Ev İstanbul Kadıköy Lisesinin hemen yakınında bulunmaktadır. Sarıca Paşa Köşkü ve Barış Manço Müzesi yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Kadıköy satılık, kiralık gayrimenkul ve emlak fırsatları açısından yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam edecektir. Kentsel dönüşümün başladığı Kadıköy semti çok yakın bir zamanda emlak konusunda değerini ve önemini artıracaktır.

kadıköy hacı izzet sokak satılık ev

kadıköy hacı izzet sokak satılık ev

3 total views, 2 today

Kadıköy Yeni Fikir Sokak Satılık Ev

| Ev | 12 Aralık 2017

Kadıköy Yeni Fikir Sokak Satılık Ev 2017 senesindeki en gözde emlak yatırımlarından bir tanesidir. Kadıköy bölgesinde satılık ve kiralık emlak gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için bulunmaz konumlu emlaklar bulunmaktadır. Sosyal hayatın merkezinde olmak isteyenler ve iş dünyasını yakından takip etmek isteyenler Kadıköy satılık ve kiralık emlak yatırımlarıyla ilgilenmektedirler. İstanbul Kadıköy Lisesi Yeni Fikir Sokak için yakın konumlu bir okul olarak karşımıza çıkmaktadır. Caferağa mahallesi emlak ve gayrimenkul konusunda gündemdeki yerini korumaktadır.

Kadıköy Yeni Fikir Sokak Satılık Ev Piyasası

Metro metrobüs ve deniz ulaşım vasıtalarına ulaşımın kolay olduğu Yeni Fikir Sokak huzurlu ve güvenli bir yaşamın kapılarını sizler için aralıyor. Tek yapacağınız ofisimiz ile irtibata geçmek olacaktır. Mühürdar Caddesi ve Hacı İzzet Sokak ile ulaşım oldukça kolaydır. Kadıköy Yeni Fikir Sokak Satılık Ev  değerini ve önemini her geçen gün artırmaktadır. Yeni Fikir Sokaktaki emlak talepleri 1+1 satılık ve 2+1 satılık daire tipinde olmaktadır.

kadıköy yeni fikir sokak satılık ev

kadıköy yeni fikir sokak satılık ev

 

10 total views, 2 today

Kadıköy Yaver Bey Sokak Satılık Ev

| Ev | 11 Aralık 2017

Kadıköy Yaver Bey Sokak Satılık Ev, İstanbul Anadolu Yakasında emlak ve gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen yatırımcıların dikkatini çeken bir konumda yer almaktadır. Yaver Bey Sokak ulaşım olanaklarına yakın mesafede bulunması, okulların hemen yanıbaşında bulunması, sosyal ve kültürel donatı alanlarına yakın olması sebebiyle emlak yatırımı yapılabilir konumdadır. Kadıköy Yaver Bey Sokak Satılık Ev fiyatları 550 bin TL ile 1,5 milyon TL arasında mevki ve konumuna göre değişmektedir. Bu sebeple satılık ve kiralık daireler için talepler 1+1 satılık ve 2+1 satılık ev tipinde olmaktadır.

Kadıköy Yaver Bey Sokak Satılık Ev

Yakın konumlu okullar arasında İstanbul Kadıköy Lisesi, Moda İlkokulu ve Saint Joseph Fransız Lisesi bulunmaktadır. Komşu sokaklar arasında Cemal Süreyya Sokak ve Mühürdar Caddesi bulunmaktadır. Hemen üst sokağında ise Rıza Paşa sokak yer almaktadır.

Kadıköy yaver bey sokak satılık ev copy

Kadıköy yaver bey sokak satılık ev copy

 

10 total views, 0 today

Kadıköy Rıza Paşa Sokak Satılık Ev

| Ev | 10 Aralık 2017

Kadıköy Rıza Paşa Sokak satılık ev fiyatları 2017 senesinde semte yatırım yapan emlak ve gayrimenkul yatırımcılarının yüzünü güldürmüştür. Kadıköy semti 2017 senesinde kiralık ve satılık ev daire konut ve gayrimenkul açısından hareketli geçmiştir. Kadıköy Rıza Paşa satılık ev piyasası konum itibari ile Kadıköy emlak fiyatlarının etkisi altında kalmaktadır.

Kadıköy Rıza Paşa Sokak Satılık Ev

Satılık ve kiralık evler daireler ve gayrimenkuller çoğunlukla 1+1 satılık daire ve 2+1 satılık konut şeklinde olmaktadır. Kılaptancı Sokak ve Mühürdar Caddesine bağlantısı vardır. Kadıköy Rıza Paşa Sokak satılık daire İstanbul Kadıköy Lisesi’ne komşu durumdadır. Metro ve deniz ulaşım imkanları açısından Rıza Paşa sokağın kiralık ve satılık emlak değeri gün geçtikçe artmaktadır. Satılık ve kiralık 1+1 daireler ve çatı katı tipi daireler yoğun talep görmektedir. Kadıköy Rıza Paşa Sokak satılık konut , piyasası ve  Caferağa Mahallesi emlak konuları hakkında Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul olarak hizmetinizdeyiz.

Kadıköy Rıza Paşa Sokak satılık ev

Kadıköy Rıza Paşa Sokak satılık ev

 

 

11 total views, 0 today

Kadıköy Mühürdar Karakolu Sokak Satılık Daire

| Ev | 9 Aralık 2017

Kadıköy Caferağa Mahallesinde bulunan Mühürdar Karakolu sokak son günlerde adından söz ettirmeye  başlamıştır. Kadıköy’de emlak yatırımı yapmak isteyenler ve satılık kiralık daireler konutlar arayanlar için önemli bir konumda bulunmaktadır. Mühürdar Caddesinin devamı olan ve emlak gayrimenkul açısından önde gelen sokaklardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Kadıköy Mühürdar Karakolu Sokak satılık daire , piyasa fiyatları 500 bin ile 1,5 milyonTL arasında değişmekle beraber son zamanlarda bir talep artışı olmuştur. Kadıköy Mühürdar Karakolu Sokak kiralık daire , talepleri çoğunlukla satılık 1+1 daire ve satılık 2+1 konut şeklinde olmaktadır.

kadıköy mühürdar karakolu emlak

kadıköy mühürdar karakolu emlak

Merkezi konumu nedeniyle metro ve deniz ulaşım imkanları hemen yanı başındadır. Huzurlu bir yaşamına adım atmak isteyenler ve merkezi konumlu bir gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için Mühürdar Karakolu sokak bulunmaz konumludur. Kadıköy Mühürdar Karakolu Sokak kiralık ev , etrafındaki okullar nedeniyle öğrencisi olan aileler tarafından tercih edilmektedir. Caferağa Mahallesi emlak konusunda Saraçoğlu Emlak her zaman hizmetinizdedir.

 

 

12 total views, 1 today

Kadıköy Kılaptancı Sokak Satılık Ev

| Ev | 8 Aralık 2017

Kadıköy Mühürdar Caddesine ve sahile yakın sokaklardan biri olan sokaklardan bir tanesi de Kılaptancı Sokak’tır. Kadıköy satılık daire ev ve stüdyo daire açısından getiri açısından avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Kadıköy Kılaptancı Sokak kiralık daire  fiyatları 500 bin TL ila 1,5 milyon TL arasında değişmektedir. Kadıköy Caferağa Mahallesi sosyal ve kültürel donatı açısından geniş seçenekler sunmaktadır.  İski Kadıköy Şube Müdürlüğü yakın mesafede bulunmakta, Mühürdar Karakolu sokak ile de bağlantısı bulunmaktadır.

kadıköy kılaptancı sokak emlak

kadıköy kılaptancı sokak emlak

Merkezi konumu ile okullara ve kamu kurumlarına yakın olması sebebi ile gençler ve aileler tarafından yüksek talep görmektedir. Kadıköy Kılaptancı Sokak satılık daire , konumu ile diğer dairelerden konumu ve yüksek kira getirisi sayesinde ayrılmaktadır. Caferağa Mahallesi Ptt şubesi yakın konumda yer almaktadır. Bu sebeple Kadıköy Kılaptancı Sokak kiralık ev ,  İstanbul Anadolu Yakasının en gözde semtlerinden biri olan Kadıköy’de yaşamak ve satılık emlak yatırımı yapmak isteyenler için iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

11 total views, 0 today

Kadıköy Tuğlacı Emin Bey Sokak Satılık Daire

| Ev | 7 Aralık 2017

Kadıköy semti gün geçtikçe emlak fiyatları açısından hareketli günler geçirmektedir. Özellikle Tuğlacı Emin Bey Sokak fiyat açısından avantajını korumaktadır. Kadıköy Tuğlacı Emin Bey Sokak satılık ev fiyatları Kadıköy kiralık ve satılık daire fiyat ortalamasında alınıp satılmaktadır. Kiralık ve satılık daireler için talep 1+1 ve 2+1 tipinde konutlar üzerinde yoğunlaşmaktadır. Kadıköy Tuğlacı Emin Bey Sokak kiralık daire , piyasası okulların açılması dönemine artış göstermektedir.

Tuğlacı Emin Bey Sokak gayrimenkul yatırımcıları açısından yüksek getiri sağlamaktadır. Kadıköy Tuğlacı Emin Bey Sokak kiralık ev , aileler, gençler ve sosyal donatı alanlarında yaşamak isteyen yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Mühürdar Caddesi ve Cemal Süreyya Sokak için yakın konumu ile dikkat çekmektedir. Anadolu ve Avrupa yakası emlak ve konut fiyatları için Saraçoğlu Emlak her zaman hizmetinizdedir.

 

12 total views, 0 today

Kadıköy Murat Bey Satılık Daire

| Ev | 6 Aralık 2017

Anadolu Yakasında Bulunan Kadıköy ilçesine ait olan sokaklardan bir tanesi de Murat Bey Sokaktır. Kadıköy Murat Bey Satılık Daire fiyatları ve piyasası Kadıköy bölgesi emlak yatırımı ile ilgilenenler için gözde durumdadır. Kadıköy bölgesinde kiralık ve satılık daireler arayanlar için Murat Bey Sokak avantajlı bir konumda olmasıyla bilinmektedir. Kadıköy Murat Bey Sokak satılık ev gençler ve sosyal donatı alanlarına yakın yerde emlak ve gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için çok tercih edilmektedir. Kadıköy Moda Caddesi ve Dr. Şakir Paşa Sokak arasında bir geçiş konumda olduğundan hem hareketli hem de huzur dolu bir konumdadır.

kadıköy murat bey sokak emlak

kadıköy murat bey sokak emlak

Kadıköy Murat Bey Sokak kiralık daire , ve kiralık ev arayanlar için Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul hizmetleri olarak yardımcı olmaktayız. Moda Caddesine yakın olması sebebiyle talep yüksek olmaktadır. Sivastapol Sokak ve Cemal Süreyya Sokak hemen yürüme mesafesindedir. Kadıköy Caferağa Mahallesi emlak fiyatları Kadıköy’ün 2017 senesinde kalabalıklaşması sebebiyle artış eğiliminde olmaktadır.

 

 

15 total views, 0 today

Kadıköy Sivastapol Sokak Kiralık Konut

| Ev | 4 Aralık 2017

kadıkoy sivastapol sokak emlak

kadıkoy sivastapol sokak emlak

Kadıköy Sarraf Ali Sokaktan sağa dönünce başlayan sokak Sivastapol Sokak olmaktadır. Sokağımız Murat Bey Sokak ile bağlanmaktadır. Bümed Merak Eden Çocuk Moda Anaokulu Ve İlkokulu yürüme mesafesinde olduğundan öğrenciler için avantajlı konumlu olmaktadır. Bu sebeple Kadıköy Sivastapol Sokak kiralık ev konut fiyatları 2017 senesinde emlak ve gayrimenkul yatırımcısının  yüzünü güldürmüştür. Amortisman süresi ve kentsel dönüşümün fiyatlar üzerinde dolaylı etkisi bulunmaktadır. Sivastapol Sokak güvenli ve huzurlu bir yaşamın kaynağında bulunduğundan yüksek talep görmektedir. Güner Sokak’tan Sivastapol Sokağa ulaşmak mümkündür.  Özel Aramyan Uncuyan Ermeni İlkokulu-Ortaokulu yakın konumludur. Kadıköy Sivastapol Sokak Kiralık daire  3+1 ve 2+1 tipinde daireler olmaktadır. Merkezi konumu ile Kadıköy’ün tüm imkanları hemen yanıbaşınızda bulunmaktadır. Kadıköy Sivastapol Sokak satılık ev değerli bir konumda olması sebebiyle satılık daireler ve emlak yatırımı için benzersiz konumu ile dikkatleri her daim üstüne çekmesini bilmiştir. Caferağa Mahallesi emlak yatırımı için bulunmaz imkanlar sunmaktadır.

18 total views, 0 today

Kadıköy Dr. Şakir Paşa Sokak Satılık Daire

| Ev | 3 Aralık 2017

kadıköy dr. şakir paşa sokak emlak

kadıköy dr. şakir paşa sokak emlak

Kadıköy’ün sahil kesimine yakın sokaklarından bir tanesi de Dr. Şakir Paşa Sokak’tır. Merkezi konumu ile değeri ve önemi her geçen gün artmaktadır. Kadıköy Dr. Şakir Paşa Sokak satılık ev  piyasası nüfus yer değişim hareketleri nedeniyle 2017 senesinde hareketli olmaktadır. İski Kadıköy Şube Müdürlüğü çok yakın konumda bulunmaktadır. İlter Ertüzün Sokak ve Cemal Süreyya Sokak ile bağlantısı bulunmaktadır. Öğrenci çalışan ve aileler tarafından merkezi konumu nedeni ile tercih edilmektedir. Kadıköy Dr. Şakir Paşa Sokak kiralık daire talepleri büyük oranda 1+1 kiralık daire ve 2+1 kiralık konut tipinde olmaktadır. Kadıköy Dr. Şakir Paşa Sokak satılık konut piyasa fiyatları 2017 Kadıköy emlak piyasa fiyatları ortalamasında olmaktadır. 2017 senesi Cafarağa emlak fiyatları konusunda Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktayız. Dr. Şakir Paşa Sokaktan Bümed Merak Eden Çocuk Moda Anaokulu Ve İlkokulu yürüme mesafesinde olduğundan öğrenci aileleri için ideal bir emlak yatırımıdır.

19 total views, 0 today

Page 1 of 191 2 3 19

Makale konuları