Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş YapRSS Yayın Akışı

Fenerbahçe Tevfik Paşa Sokak satılık daire

| Ev | 22 saat önce

Kadıköy emlak ve gayrimenkul fiyatları yoğun talep nedeniyle artmaktadır. Fenerbahçe Tevfik Paşa Sokak satılık daireler değeri ve önemi her geçen gün artan bir konumda bulunmaktadır. Fener Kalamış Caddesinden yakın konumda ve Bağdat Caddesine yürüme mesafesindedir.  Bedir Rahmi Eyüboğlu sokak ile çok yakın bir mesafesi olmasıyla tanınmaktadır. Satılık ve kiralık daire ev konut arayanlar Fenerbahçe Mahallesini tercih etmektedirler. Kadıköy satılık konut bakımından önemli bir konumdadır; bu sebeple Fenerbahçe Tevfik Paşa Sokak satılık emlak fiyatları yoğun talep nedeniyle artmaktadır. Tevfik Paşa Sokak gayrimenkul açısından yatırımcılarına yüksek getiri sağlamaktadır. Tevfik Paşa Sokak satılık daire , konusunda yatırım yapmak ve mahalle sakini olmak isteyenler getirisi yüksek bir yatırım yapmış olacaklardır. Kadıköy satılık ve kiralık daireler siz yatırımcıları beklemektedir.

3 total views, 3 today

Kadıköy Tevfik Paşa Sokak satılık daire

| Ev | 15 Ekim 2017

Bağdat Caddesinden Kalamış istikametine döndüğünüzde soldan üçüncü sokak Tevfik Paşa Sokak olmaktadır. Tevfik Paşa Sokak Fenerbahçe Mahallesinin en nezih sokaklarından biri olarak bilinmektedir. Tevfik Paşa Sokak satılık kiralık ev daire apartman kentsel dönüşüm imkanları için gerekli şartları sağlamaktadır. Bu sebeple  Kadıköy Tevfik Paşa Sokak satılık ev emlak yatırımı açısından muhteşem konumda yatırımcılarını ve semt sakini olmak isteyenlere büyük getiriler sağlamaktadır. Tevfik Paşa Sokak Bağdat  Caddesine ve Fener Kalamış Caddesine komşu olduğundan lüks konut ev daire yapımına uygundur. Kadıköy Tevfik Paşa Sokak satılık daire meşhur Bedri Rahmi Eyuboğlu sokağa ve nezih Egemen sokağa komşu durumdadır. Alışveriş ve restoranlar konusunda bütün alternatifler hemen yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Fenerbahçe Tevfik Paşa sokak satılık daire gayrimenkul yatırımcıları satılık daireler konusunda bölge ile ilgilenenler için eşsiz imkanlar sunmaktadır. Kadıköy Fenerbahçe Mahallesi satılık ev daireler için emlak fiyatları üzerinde etkisi olan bir konumdadır.

8 total views, 2 today

Kadıköy Ferit Bey Sokak kiralık daire

| Ev | 13 Ekim 2017

Kadıköy Rasimpaşa  Mahallesine bağlı bulunan Ferit Bey sokak emlak piyasasına hareket getiren bir konumdadır. Merkezi konumda bulunması sebebiyle satılık ve kiralık daireler ile evler konusunda emlak yatırımcılarının yüzünü güldüren bir sokaktır. Misak-ı Milli Sokak ile Recaizade Sokağın komşusu olan Rasimpaşa Ferit bey sokak emlak satmak ve kiralamak isteyen yeni yatırımcılarını bekliyor. Karakolhane Caddesinden geçerken bir gözünüz Ferit Bey sokağa mutlaka takılmıştır. Kadıköy Ferit Bey Sokak satılık daire fiyatları günden güne artmaktadır. Çünkü merkezi konumu sebebiyle aileler, öğrenciler ve gençler tarafından her geçen gün talebi artmaktadır. Nakil Sokağa’da komşu olması sebebiyle Kadıköy Kaymakamlığı İlçe Nüfus Müdürlüğünde çalışanlar için eşsiz bir konumdadır. Talimhane sokak emlak piyasası ile Talat Bey Sokak emlak piyasası arasında rekabet bulunmaktadır. Bu sebeple Kadıköy Ferit Bey Sokak satılık ev konusunda tereddüte yer bırakmayacak bir konumdadır. Kadıköy emlak piyasası açısından belirleyici bir konumda olan Ferit Bey Sokak satılık ve kiralık emlak yatırımı yapmak isteyenler için değerini ve önemini her geçen gün artırmaktadır. Kadıköy Yeldeğirmeni semti için kentsel dönüşüm konusu henüz kesinlik kazanmış değildir. Tarihi dokusunu koruyan ve mahalle kültürünün devam ettiği bir semt olan Yeldeğirmeni emlak fiyatları yoğun talep nedeniyle artış eğilimindedir.

 

11 total views, 2 today

Kadıköy Çeltikçi Sokak satılık ev

| Ev | 11 Ekim 2017

Rasimpaşa Mahallesinde Kadıköy Rıhtım Caddesinden Haydarpaşa yönüne giderken Orgeneral Şahap Gürler Caddesine sapınca ilk sağdaki sokağın ismi Çeltikçi Sokak olmaktadır. Merkezi konumu sayesinde satılık ve kiralık daire piyasasının hareketli olduğu bir  noktadadır. Kadıköy Çeltikçi Sokak satılık daire piyasası Haydarpaşa bölgesinin durumunun netleşmesi durumunda kiralık ve satılık ev fiyatlarını artıracağı tahmin edilmektedir. İki ana caddeye yakın olması sebebiyle emlak fiyatları açısından yatırımcısına yüksek getiri sağlayabilecek durumdadır. Kadıköy Çeltikçi Sokak kiralık daire , İstanbul Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yürüme mesafesinde olduğundan bu hastanede çalışanlar için muhteşem bir yatırım fırsatıdır. Aynı zamanda Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ulaşım konusunda çok yakında olduğundan bu okulda öğrenci olacaklar için emlak açısından iyi bir gayrimenkul yatırımı olacaktır. Kadıköy İskele Sokak bu sokağa bağlantısı olan bir konumda olup, Osmangazi İlkokuluna yürüyerek ulaşmak mümkündür.

12 total views, 1 today

Kadıköy Onan Sokak kiralık ev

| Ev | 10 Ekim 2017

Anadolu yakasında bulunan Kadıköy semtinde Meltem Sokak ile Halitağa Caddesini birleştiren Onan Sokak emlak ve gayrimenkul konusu ile ilgilenenler için bulunmaz nitelikte fırsatlar barındırmaktadır. Kiralık ve satılık daireler konular ile evler bakımından değerini ve önemini her geçen gün artırmaktadır. Kadıköy Onan Sokak satılık daire piyasası gün geçtikçe hareket kazanmaktadır.  Bunun temel sebebi Fikirtepe bölgesinde yapılan ve devamı gelecek olan kentsel dönüşüm planlamasıdır. Prestijli ve ödüllü mimarlar ve mühendisler tarafında yapılan satılık evler ve daireler çoğunlukla 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde olmaktadır. Yatırımcısının ve oturanların güvenle kullanabilecekleri kalitede inşa edilmiş olan dairelerin fiyatları dönemsel olarak değişmekle beraber son zamanlarda yükselme trendine girmiştir. Gazi Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu’na yakın konumu ile herkesin beğenisini kazanan Onan Sokak otopark konusunda da avantajlıdır. Çünkü bölgede pek çok açık ve kapalı otopark bulunmaktadır. Kadıköy Onan Sokak kiralık daire , fiyatları için Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize her zaman yardıma hazırız. Kadıköy Rasimpaşa Mahallesinde bulunan Onan Sokakta daireler , İstanbul’un her noktasına ulaşım avantajına sahip bulunmaktadır.

 

 

12 total views, 2 today

Kadıköy Gençlik Sokak satılık daire

| Ev | 9 Ekim 2017

Gençlik Sokak Osmanağa Mahallesine bağlı durumda bulunan nezih bir sokak olmasıyla tanınmaktadır. Yatırım amaçlı gayrimenkul almayı düşünenler için Kadıköy Gençlik Sokak satılık ev  konusu Kadıköy emlak piyasasında konuşulmaya devam etmektedir. Bilindiği üzere Kadıköy emlak piyasası kentsel dönüşüm sebebiyle hareketli günler görmeye devam edecektir. Gençlik Sokak yürüme mesafesinde bulunan Gazi Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu’na çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Çocuğu bu okula gidecek aileler için Gençlik sokak muhteşem konumlu bir gayrimenkul yatırımı olacaktır. Bu sebeple Kadıköy Gençlik Sokak kiralık daire değerlendirilebilecek diğer önemli bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Halitağa Caddesine ve Talimhane Sokağa çıkışı bulunan sokak Kadıköy’ün eğitim kurumlarına, erkek öğrenci yurtlarına ve kız öğrenci yurtlarına yakın mesafededir. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yeldeğirmeni Polikliniğine de komşu durumdadır. Genellikle satılık daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde olmaktadır. Kadıköy Gençlik Sokak satılık arsa olmadığından satılık veya kiralık daireler emlak yatırımı için daha uygun olacaktır.  Gençlik sokakta Kadıköy Müftülüğü Meryem Bahadır Sadıkoğlu Mescidi bulunmaktadır.

14 total views, 1 today

Kadıköy Kıvanç Sokak satılık daire

| Ev | 8 Ekim 2017

Kadıköy Kıvanç Sokak, Osmanağa Mahallesinde  Kadıköy Vergi Dairesinin hemen arkasındaki sokak olması sebebiyle satılık ve kiralık daireler için çok avantajlı bir  konumda bulunmaktadır. Merkezi konumu ile emlak yatırımı yapmak isteyenler için muhteşem konumlu bir sokaktır. Temel Liselere ve kişisel gelişim kurslarına son derece yakındır. Eğitim kurumlarına ve öğrenci yurtlarına yürüme mesafesindedir. Kiralık ve satılık evler ile daireler genellikler 2+1 ve 3+1 tipinde olmaktadır. Kadıköy Kıvanç Sokak satılık ev , hakkında yatırımcıların merak ettikleri bir konuda Kıvanç sokaktaki ev ve dairelerin fiyatları olmaktadır. Kadıköy’de emlak yatırımı yapmak isteyenler buraya büyük önem vermektedirler.

Kiralık ve satılık dairelerin fiyatları gittikçe yükselmektedir; çünkü tüm ulaşım noktalarına yakın oluşu okul, yurt ve sosyal imkanlara yakınlığı ile bilinen Yeldeğirmeni semtine yakındır. Kadıköy Kıvanç Sokak satılık emlak  değeri gittikçe artan bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Prestijli gayrimenkul ve emlak firmalarının ilgisi arttıkça satılık konut ve işyeri gibi gayrimenkul unsurları da gün geçtikçe değer kazanmaktadır. Ayrıca Kadıköy Kıvanç Sokak kiralık daire , seçeneğini değerlendirdiğiniz takdirde Halitağa Caddesindeki alışveriş imkanlarından da faydalanmış olacaksınız. Satılık arsa ve  satılık iş yeri sayısı fazla olmamakla beraber kentsel dönüşüm çalışması yapıldığı takdirde satılık konut ve satılık ticari alan konusunda hareketlenme olacağı değerlendirilmektedir.

 

18 total views, 2 today

Kadıköy Nuh Bey sokak satılık daire

| Ev | 7 Ekim 2017

Kadıköy’de satılık veya kiralık daire arayanların ilk baktıkları yerlerden birisi olan Nuh Bey sokak emlak yatırımı yapmak için son derece uygun bir konumdadır. Rasimpaşa Mahallesi kiralık emlak konusunda avantajlı konumunu artırmaktadır. Satılık 1+1 ve satılık 2+1 daireler bu sokakta bulmak mümkündür. Kadıköy Nuh Bey sokağın iki büyük komşusu bulunmaktadır. Bunlardan ilki Yavuztürk sokak diğeri ise Halitağa caddesidir. Kadıköy emlak piyasası açısından bu iki sokağın önemi çok büyüktür. Kadıköy Nuh Bey sokak kiralık daire arayışında bulunanların ellerini çabuk tutmalarında fayda görmemizin sebebi bölgenin Fikirtepe kentsel dönüşüm alanına oldukça yakın mesafede olmasıdır. Kadıköy Nuh Bey sokak Taşköprü caddesinin hemen karşısında bulunan Özdemiroğlu İmam Hatip Ortaokuluna ve İhsan Sungu İlkokuluna yürüme mesafesindedir. Bu iki okula gidecek çocuğu olanlar için Nuh Bey sokaktaki kiralık ve satılık daireler bulunmaz değerdeki emlak yatırımı olacaktır. Bütün bunlara ilaveten Kadıköy Nuh Bey sokak satılık ev , hakkında merak edilen sorulardan bir tanesi de satılık evlerin kentsel dönüşüm durumları olmakta ; ancak bu konu henüz kesinlik kazanmış değildir. Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul olarak Kadıköy Nuh Bey sokakta kiralık evler hakkında yardımcı olmaktayız.

 

15 total views, 1 today

Kadıköy Süleyman bey sokak satılık daire

| Ev | 6 Ekim 2017

Herkesin bildiği üzere Kadıköy Süleyman bey sokak İstanbul Anadolu yakasında son derece merkezi bir konumda  bulunmasıyla yatırımcıların ilgisini çeken bir konumda bulunmaktadır. Rasimpaşa Mahallesine bağlı muhteşem konumlu bir sokakta bulunmaktadır. Fikirtepe kentsel dönüşüm merkezine yakınlığı ve ulaşım merkezlerine yakınlığı sebebiyle emlak ve gayrimenkul yatırımı için eşsiz bir konumda bulunmaktadır. Kadıköy Süleyman bey sokak kiralık daire konusunda yatırımcıların en merak ettikleri konu kentsel dönüşüm olmaktadır. Süleyman bey sokağın komşularından bahsedecek olursak; Hayrullah Efendi sokak ve Beyciğim sokak ile hemen komşu bulunmaktadır. Bu sebepler kiralık ve satılık ev bulmak mümkündür. Söğütlü Çeşme caddesine bağlanan sokaklardan da Yavuztürk sokak ve Elmalı Çeşme sokaktan Süleyman Bey sokağa ulaşmak mümkün olmaktadır. Kadıköy Süleyman bey sokak satılık ev , hakkında bilgi vermek gerekirse Kadıköy Belediyesine çok yakın bir konumdadır. Söğütlü Çeşme camii hemen yanı başında bulunmaktadır. Türkiye Anıtlar Derneği bu konuma yürüme mesafesindedir. Kadıköy Verem Savaş Dispanserine yürüyerek ulaşmak mümkün olmaktadır. Satılık ve kiralık daireler bu muhitte çok çabuk el değiştirmektedir.

17 total views, 0 today

Kadıköy Beyciğim sokak kiralık daire

| Ev | 5 Ekim 2017

Kadıköy semtinin merkezinde ancak sessiz ve sakin bir sokak olan Beyciğim sokak Elmalı Çeşme sokak ile Yavuztürk sokak arasında bulunmaktadır. Hemen yanı başında Süleyman Bey sokak ve Söğütlü Çeşme sokak bulunmaktadır. Mahalle kültürünün devam ettiği sokaklardan biri olarak bilinen Beyciğim sokak kiralık satılık ev daire konut ve iş yeri için merkezi konumunu sürdürmektedir.Kadıköy Beyciğim sokak satılık daire , piyasası her daim hareketli olmaktadır. Çünkü merkezi konumu ulaşım olanakları ile sosyal ve kültürel donatı alanlarına yakın mesafesi ile ticari ve konut yatırımı yapmayı düşünenler için benzersiz muhteşem konumlu bir noktada bulunmaktadır. Mahallenin özelliklerini taşıyan 1+1, 2+1 ve 3+1 satılık ve kiralık evler oldukça hızlı el değiştirmektedir. Bu noktadan hareketle Kadıköy Beyciğim sokak satılık ev , emlak yatırımı yapmak isteyenler için uygun konumludur. İhsan Sungu İlkokulu hemen yakında olduğu için çocuğu ilk okula gidecek aileler için iyi bir noktadadır. Mahmut Baba sokağı ve türbesi sokaktan karşıya geçildiğinde görülebilir. Beyciğim sokak Kızılay sokakta bulunan Verem Savaş Dispanserine yürüme mesafesindedir. İster oturmak amacıyla ister ticari ofis olarak kullanma  amacıyla olsun Beyciğim sokak emlak yatırımı içim geleceği çok parlak olduğu açıktır.

 

16 total views, 1 today

Page 1 of 141 2 3 14

Makale konuları