Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş YapRSS Yayın Akışı

Kadıköy Rıhtım Kiralık Ofisler

| Dükkan | 19 Ocak 2018

Kadıköy Rıhtım Kiralık Ofisler Açıklaması:

Anadolu yakasının merkezi olan Kadıköy’de ofis imkanları en fazla Rıhtım bölgesinde bulunmaktadır. Kira fiyatları daha uygun olduğu için Kadıköy’de kiralık eşyalı ofisler bulmak mümkün olmaktadır. Merkezi bir konumda olması sebebiyle kiralık ve satılık dükkanlar oldukça fazla avantaj sağlamaktadır.

Kadıköy Rıhtım kiralık ofisler sayesinde hem işinizi yapacak hem de Marmara denizinin eşsiz manzarasının keyfine varacaksınız. Kiralık dükkanlar açısından bakıldığında dükkan ve ofis kiralamak daha avantajlı olmaktadır. Kadıköy kuyumcular çarşısında  kiralık dükkan bulmak mümkün olmaktadır.

kadıköy rıhtım kiralık ofisler

kadıköy rıhtım kiralık ofisler

 

43 total views, 1 today

Kiralık Dükkan Kadıköy Merkez

| Dükkan | 17 Ocak 2018

Kiralık Dükkan Kadıköy Merkez Açıklaması:

Anadolu yakasının ticari ve sosyal açıdan en hareketli semti olan Kadıköy’de dükkan kiralamak son zamanlarda oldukça gündemde olmaktadır. Ulaşım olanaklarının gelişmiş olması sayesinde İstanbul’un her noktasından tek vasıta ile gelmek mümkündür. Özellikle Söğütlü Çeşme kiralık dükkan ve Kadıköy merkez kiralık dükkan ticari faaliyetler için oldukça uygun olmaktadır.

Kadıköy Rıhtım Caddesi kiralık dükkan ve ofisler ticari işletmeler için her zaman gözde olmaya devam edecektir. Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul olarak satılık dükkan ve kiralık dükkan konusunda he zaman yanınızdayız.

kadıköy kiralık dükkan-1

kadıköy kiralık dükkan-1

 

39 total views, 1 today

Kadıköy Kiralık Dükkan

| Dükkan | 14 Ocak 2018

Kadıköy Kiralık Dükkan Açıklaması:

Anadolu yakasının en gözde ticaret merkezi olan Kadıköy Kiralık Dükkan sayısının çok fazla olmadığı bir konumdur. Ticari ve sosyal hareketlilik fazla olduğu için kiralık ve satılık dükkanlar hızla alınıp satılmaktadır. Özellikle Kadıköy Rıhtımda kiralık dükkanlar avantajlı konumda bulunmaktadır. Söğütlü Çeşme’de kiralık dükkanlar Kadıköy’ün diğer bölgelerine oranla tercih konusu olmasının yatırımcılar açısından önemi büyük olmaktadır.

Kadıköy Merkezde bulunan Kuyumcular çarşısı kiralık dükkanlar için Saraçoğlu Emlak her zaman yanınızdayız.

kadıköy kuyumcular çarşısı kiralık dükkanlar-01

kadıköy kuyumcular çarşısı kiralık dükkanlar-01

53 total views, 1 today

Kadıköy Şair Latifi Sokak Satılık Daire

| Ev | 9 Ocak 2018

Kadıköy Şair Latifi Sokak satılık daire, Kadıköy Moda’nın en hareketli konumlarından bir  tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Merkezi konumu ve ulaşım avantajları ile hemen herkesin gözdesi durumdadır.Kadıköy Şair Latifi Sokak satılık konut yakın konumlu satılık dairelerin en muhteşem konumlusudur.

Kadıköy Şair Latifi Sokak satılık ev Dr. Esat Işık Caddesi ile General Asım Gündüz Caddesi ile bağlantısı olan bir yerdedir. Moda Çikolatacısı ve Zapata Moda bilinen ticari işletmeler arasında olmaktadır. Kadıköy bölgesi emlak ve gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için avantajlı konumda bulunmaktadır. Kadıköy Caferağa Mahallesi satılık ve kiralık daireler için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

kadikoy-sair-latifi-sokak-satilik-daire

kadikoy-sair-latifi-sokak-satilik-daire

 

43 total views, 1 today

Kadıköy Acar Sokak Satılık Daire

| Ev | 7 Ocak 2018

Kadıköy Acar Sokak satılık daire Moda İlkokulu arkasındaki sokaktır. Moda semti emlak ve gayrimenkul dünyasının hareketli olduğu bir konumdadır. Dr. Esat Işık Caddesinden bu sokağa çıkmak mümkün olmaktadır. Devamında Hülya sokak bulunmaktadır.

Kadıköy Acar Sokak satılık ev fiyatları ile ilgili olarak 680 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişmektedir. yakın konumlu ticari işletmelere bakacak olursak Chez Filiz, Duru Cafe, More events ve Just Fit sport center olarak sayabiliriz.Kadıköy Acar Sokak satılık konut, merkezi konumu ve sosyal ve ticari alanlara yakın mesafesi ile Kadıköy satılık ve kiralık emlak piyasasında kendine yer bulmaya devam edecektir. Satılık daireler ve kiralık daireler için Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul danışmanlık hizmetleri her zaman yanınızdadır.

kadikoy-acar-sokak-satilik-daire-1

kadikoy-acar-sokak-satilik-daire-1

 

48 total views, 2 today

Kadıköy Hülya Sokak Satılık Daire

| Ev | 6 Ocak 2018

Kadıköy Hülya Sokak satılık daire konumu Kadıköy Moda İlkokulu arkasında bulunmaktadır. Şair Nefi Sokak ile Acar Sokağı birleştiren bir sokak olmasıyla bilinmektedir. Ticari ve sosyal hareketliliğin yoğun olduğu bir yerde olması sebebiyle kiralık ve satılık emlak yatırımcılarının gözdesi bir konumdadır.

Kadıköy Hülya Sokak satılık ev konumuna Moda Sağlık Ocağı ve Moda Camii yürüme mesafesindedir. Ayrıca Dem Moda ve Asuman Chocolate Shop yakın konumlu ticari işletmeler olarak bilinmektedir.  Kadıköy Hülya Sokak satılık konut konusunda talep gören konut tipleri 2+1 satılık ve 3+1 satılık daire tipleri olarak bilinmektedir. Kadıköy semti müstakil satılık ev tipi konutlarının bulunabildiği bir konumda olması sebebiyle kira getirili emlak yatırımı  yapmak içim muhteşem konumlu fırsatlar içermektedir. Okullara yakın olması emlak yatırımı açısından uygun olmaktadır. Saint Joseph Fransız Lisesi ve Kadıköy Anadolu Lisesi öğrenci  aileleri için yakın konumludur.

kadikoy-hulya-sokak-satilik-daire-1

kadikoy-hulya-sokak-satilik-daire-1

46 total views, 0 today

Kadıköy Şair Nefi Sokak Satılık Daire

| Ev | 5 Ocak 2018

Kadıköy Şair Nefi Sokak satılık daire konum itibari ile Dr. Esat Işık Caddesi ile Küçük Moda Burnu Sokağı bağlayan merkezi konumu olan uzun bir Kadıköy sokağı olarak bilinmektedir. Kiralık ve satılık ev daire ve konut açısından yatırımcıların gözdesi olan bir konumda bulunmaktadır. Yakın konumlu yerlere bakacak olursak; okullar bakımından Moda İlkokulu,  Hayriye Kemal Kusun Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Uygulama Merkezi olarak sayabiliriz. Kadıköy Şair Nefi Sokak satılık ev Mehmet Ayvalıtaş Meydanına yürüme mesafesi ile muhteşem konumu ile yüksek kira getirisi sağlamaktadır.

Kadıköy Şair Nefi Sokak Satılık 3+1 piyasa fiyatları açısından 2018 yılında hareketli geçecektir. Kadıköy Caferağa emlak piyasası Kadıköy kiralık ve satılık gayrimenkullerine etki etmektedir. Caferağa Mahalle Muhtarlığı, Moda Sağlık Ocağı ve Ptt Bahariye Veznesi Şair Nefi Sokak üzerinde bulunmaktadır.

kadikoy-sair-nefi-sokak-satilik-daire-1

kadikoy-sair-nefi-sokak-satilik-daire-1

 

45 total views, 0 today

Kadıköy Yusuf Kamil Paşa Sokak Satılık Daire

| Ev | 4 Ocak 2018

Kadıköy Yusuf Kamil Paşa Sokak satılık daire Kadıköy’de Barış Manço Müzesi’nin sokağında bulunmaktadır. Merkezi bir konumda olması sebebiyle gayrimenkul yatırımcıları tarafından oldukça fazla talep gören bir konumda bulunmaktadır. Konum itibari ile Moda Bostanı Sokak ile Şair Nefi Sokak arasında bulunan değeri ve konumu ile gözde bir yerdedir. Şair Nefi Parkına yakın olması sebebiyle sakin bir satılık daire arayanlar için muhteşem bir konumdadır. Kadıköy Yusuf Kamil Paşa Sokak satılık konut Kadıköy’de kiralık ve satılık daireler arayanların tercih ettiği bir emlak ve gayrimenkul yatırımı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kadıköy Yusuf Kamil Paşa Sokak satılık ev Atıfet Sokak ve Gül Sokak ile bağlantısı olduğundan mahalle kültürünün devam ettiği az sayıdaki sokaklardan bir tanesidir. Yusuf Kamil Paşa kiralık ve satılık emlak piyasası genellikle satılık 2+1 daireler ve satılık 3+1 daireler tipinde olmaktadır.Yakın konumlu ticari işletmeler bakacak olursak Nun Cafe, Ethnic Jewels, Kuaför Besim Mert ve Figuratif bulunmaktadır.

kadiköy-yusuf-kamil-pasa-satilik-daire-1

kadiköy-yusuf-kamil-pasa-satilik-daire-1

 

46 total views, 0 today

Kadıköy Şinasi Efendi Sokak Satılık Daire

| Ev | 3 Ocak 2018

Kadıköy Şinasi Efendi Sokak satılık daire Moda Bostanı Sokak ile Atıfet Sokak arasında kalan bir konumda bulunmaktadır. Yusuf Kamil Paşa Sokak yakınında bulunan nezih ve huzurlu bir sokak olmasıyla tanınmaktadır. Gayrimenkul ve emlak yatırıcılarının gözdesi olan bir konumda bulunduğundan yüksek talep mevcuttur.

Kadıköy Şinasi Efendi Sokak satılık ev  konumundaki 1+1 ve 2+1 tipinde daireler aileler çalışanlar ve öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Nun kahve dükkanı bu sokak üzerinde bulunan bir işletmedir. Modanın simgesi olan Barış Manço müzesi bir üst sokakta bulunmaktadır. Limon çiçeği moda sokak başında yer alan bir diğer ticari işletmedir. Kadıköy Şinasi Efendi Sokak satılık konut piyasa fiyatları 2018 senesinde hareketli olması beklenmektedir. Kadıköy satılık ve kiralık daire fiyatları yüksek talep nedeniyle yükselmekte olduğundan emlak yatırımcıları açısından yüksek getiri vaad etmektedir. Kentsel dönüşüm sebebi ile Kadıköy ve Caferağa emlak piyasasında 2018 senesi gelecek vaad etmektedir.

kadikoy-sinasi-efendi-sokak-satilik-daire

kadikoy-sinasi-efendi-sokak-satilik-daire

 

39 total views, 0 today

Kadıköy Atıfet Sokak Satılık Daire

| Ev | 1 Ocak 2018

Kadıköy Atıfet Sokak satılık daire Moda Caddesinde bulunan en  prestijli sokaklardan bir tanesidir. Moda sahiline yakın mesafesi hemen herkesin gözdesi olan Atıfet Sokak emlak ve gayrimenkul yatırımcıları açısından muhteşem imkanlar sunmaktadır. Kadıköy Atıfet Sokak satılık ev sosyal ve kültürel donatı alanlarına yakın mesafesi sayesinde ticari gayrimenkule ilgisi olanların bakması gereken bir konumdadır. Kadıköy semti kiralık daireler ve satılık daireler için yüksek kira getirisi sağlamaktadır. Kiralık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak bulunmaktadır. Deniz manzaralı daire sayısı diğer bölgelere göre oldukça fazla olmaktadır. Deniz manzaralı satılık dairelere talep oldukça yüksek olmaktadır. Kiralık daire sayısı sayısı fazla değidir.

Kadıköy Atıfet Sokak satılık konut fiyatları  850 bin TL’den başlamakta ve 2 milyon TL’ye kadar ulaşmaktadır. Barış Manço Müzesi Atıfet Sokağa yürüme mesafesindedir. Koço Restaurant, Moda Teras, Kahvaltı Naga Putrika ve Moda Çay Bahçesi yakın konumlu ticari işletmeler arasındadır.

kadikoy-atifet-sokak-satilik-daire

kadikoy-atifet-sokak-satilik-daire

 

38 total views, 0 today

Page 1 of 221 2 3 22

Makale konuları