Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Bursa Satılık Araziler

Arsa 25 Haziran 2018

Bursa satılık araziler bakımından oldukça şanslı bir konumdadır. Kiralık ve satılık tarla yatırım imkanlarının fazlalığı Bursa emlak piyasasını hareketli tutmaktadır. Özellikler  Bursa Karacabey bölgesi arsa, arazi, tarla ve gayrimenkul ticareti açısından oldukça talep görmektedir.

Bursa satılık araziler konusu özellikler şu günlerde önem kazanmaktadır. Arazi yatırımı için özellikle Karacabeyi Bursa Arazi Merkezi olarak tavsiye ediyoruz. Karacabey Harmanlı köyü tarla fiyatları yatırımcısına her zaman kazandırmaya devam edecektir.

Seyran köyü, Akçakoyun köyü ve Harmanlı Köyü Karacabeyin gözde köylerindendir. Harmanlı Köyü tarla fiyatları yükselme eğilimdedir.

bursa satilik arazi 2606

bursa satilik arazi 2606

 

 

 

184 total views, 0 today

Kadıköy Osman Zeki Üngör Sokak Satılık Daire

Ev 30 Aralık 2017

Kadıköy Osman Zeki Üngör Sokak satılık daire  Caferağa Mahallesinin en bilinen ve nezih sokaklarından bir tanesi durumundadır. Moda Caddesine ve Moda parkına yakın konumu ile değerini ve önemini her geçen gün artırmaktadır. Kiralık ve satılık deniz manzaralı evler bulmak mümkün olmaktadır. Kadıköy Osman Zeki Üngör Sokak satılık ev  Hüseyin Bey Sokak ve Fazıl Paşa Sokak bu noktaya hemen yürüme mesafesindedir. Gerek işçilik gerekse malzeme kalitesi ile Osman Zeki Üngör Sokak emlak ve gayrimenkul yatırımcıları tarafından yakından takip edilmektedir. Satılık 2+1 deniz  manzaralı daireler her zaman alıcısı bulunmaktadır.

Kadıköy Osman Zeki Üngör Sokak kiralık daire konumuna yakın ticari işletmelere bakacak olursak Kemal Usta Waffles ve Caribou Cafe yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Kadıköy ve Caferağa emlak piyasa fiyatlarına bakacak olursak 500 bin TL ile 1,5 milyon TL arasında değişen pek çok satılık daire ve konut bulmak mümkün olmaktadır. Ev fiyatlarına etki eden diğer önemli bir etken ise yapı kalitesi ve işçilik olmaktadır.

kadıkoy-osman-zeki-ungor-sokak-satılık-daire-saracoglu

kadıkoy-osman-zeki-ungor-sokak-satılık-daire-saracoglu

173 total views, 0 today

Kadıköy Başar Sokak Satılık Daire

Ev 29 Aralık 2017

Kadıköy Başar Sokak satılık daire Moda Parkına en yakın konumlu dairelerden bir tanesi olmaktadır. En yüksek  malzeme kalitesi ve kusursuz işçilik ile dikkati çeken yapılar bu sokakta bulunmaktadır. Kadıköy’e olan talebin arttığı şu günlerde Başar Sokakta bulunan satılık daire konumu yüksek getirili bir emlak yatırımı olacaktır.

Kadıköy Başar Sokak satılık ev Caferağa Mahallesinde bulunan diğer satılık daireler hakkında bilgi vermektedir. Aileler, çalışanlar  ve öğrenciler için merkezi konumu nedeniyle benzersiz konumu ile dikkati çekmektedir. Kadıköy emlak piyasasında tercih edilen konut tipleri 1+1  ve 2+1 satılık  daireler olmaktadır.

Kadıköy Başar Sokak satılık konut fiyatları 2017 senesinde Kadıköy emlak piyasasında belirleyici olmuştur. Nezih ve güvenli bir sokak olan Başar Sokak emlak fiyatları 2018 senesinde de hareketli geçeceğe benzer. Ferit Tek Sokak ve Hüseyin Bey Sokak en yakın konumlu dairelerden olmaktadır. Konuma yakın ticari işletmelere bakacak olursak Pedro İstanbul, Kırıntı Moda ve Beppe Pizzeria dikkati çekmektedir. Kadıköy semti Osmanağa Mahallesi ve Rasimpaşa Mahallesi emlak piyasası hakkında Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul her zaman yanınızdadır.

kadıkoy-basar-sokak-satılık-daire

kadıkoy-basar-sokak-satılık-daire

 

175 total views, 0 today

Kadıköy Nene Hatun Sokak Satılık Konut

Ev 28 Aralık 2017

Kadıköy Nene Hatun Sokak Satılık Konut  Moda bölgesinin en prestijli konumlarından bir tanesidir. Nezih bir sokak olarak bilinen Nene Hatun Sokak Sokak kiralık ve satılık daire yatırımı yapmak hemen herkesin hayalidir. Yapı ve malzeme kalitesi üst düzeydedir . Merkezde olması nedeniyle hiç bir ulaşım sorunu yoktur.

Kadıköy Nene Hatun Sokak satılık ev fiyatları 850 bin TL’dan başlamaktadır. Prestijli ve nezih bir konumda olması sebebiyle aileler ve yatırım yapmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Kadıköy’de talep gören daire tipleri genellikler 3+1, 2+1 ve 1+1 stüdyo daire şeklinde olmaktadır. Sosyal ve ticari alanlara yakın olması sebebiyle emlak ve gayrimenkul yatırımı için muhteşem konumludur. Kadıköy Caferağa Mahallesi gözde bir lokasyon olması nedeniyle Tüm İstanbul’un gözdesi durumundadır. Ferit Tek Sokak ile Moda Caddesini birleştirmektedir.

Kadıköy Nene Hatun Sokak satılık daire  konumuna yakın işletmelere bakacak olursak  Moda’da bir yer , Blackhouse ve Kemal’in yeri mevcuttur. Hüseyin Bey  Sokakla doğrudan bağlantısı mevcuttur. Ayrıca Fazıl Paşa ve Lütfü Bey Sokağa yürüyerek ulaşmak mümkündür.

kadiköy-nene-hatun-sokak-satilik-konut

kadiköy-nene-hatun-sokak-satilik-konut

164 total views, 0 today

Kadıköy Hüseyin Bey Sokak Satılık Daire

Ev 27 Aralık 2017

Kadıköy Hüseyin Bey Sokak satılık daire konum olarak Kadıköy Moda burnuna çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Kadıköy emlak piyasasında söz sahibi sokaklardan bir tanesi de Hüseyin Bey Sokak olmaktadır. Merkezi olması ve sosyal ve kültürel alanlara yakın olması nedeniyle aileler ve çalışanlar tarafından rağbet edilen bir konumdadır. Kaliteli işçilik ve yüksek malzeme kalitesi ile benzerlerinden ayrılan Kadıköy Hüseyin Bey Sokak satılık konut tipleri gün geçtikçe değerlenmektedir. Bu sebeple Kadıköy Caferağa Mahallesinde satılık kiralık daireler yatırım avantajı sunmaktadır. Satılık daire fiyatları 850 bin TL’den başlamakta 2 milyon TL’ye kadar alıcı bulabilmektedir. Hem sosyal alanlara hem de ticari alanlara yakın olması sebebiyle kira getirisi yüksek gayrimenkul  yatırımlarından birisi olmaktadır.

Kadıköy Hüseyin Bey Sokak satılık ev

Kadıköy gayrimenkul fiyatlarının hareketlendiği bu günlerde İstanbul’un her yerine kolayca ulaşabileceğiniz bir konumlu emlak yatırımı yapmanızda büyük yarar vardır. Hüseyin Bey Sokak Satılık ve kiralık gayrimenkul talepleri 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelerde yoğunlaşmaktadır. Kadıköy kentsel dönüşüm alanlarında inşaatlar devam etmektedir.

kadikoy-huseyin-bey-sokak-satilik-daire

kadikoy-huseyin-bey-sokak-satilik-daire

 

168 total views, 0 today

Kadıköy Fazıl Paşa Sokak Satılık Ev

Ev 26 Aralık 2017

Kadıköy Fazıl Paşa Sokak satılık ev Ferit Tek Sokağı bağlayan konumu ile dikkati çekmektadir. Moda Caddesi emlak piyasa fiyatlarına etki eden bir noktada yer almaktadır. Kadıköy satılık ve kiralık daireler konusunda bilgi almak isteyenler bu konumda araştırma yapabilirler. Sakin konumlu ve deniz manzaralı satılık daireler bulmak mümkündür.

Kadıköy Fazıl Paşa Sokak satılık ev konum itibari ile ulaşım kolaylıkları bulunan bir sokaktır. Kiralık ve satılık daire fiyatları 2017 senesinde dalgalı bir seyir sürdürmüştür. Fazıl Paşa Sokak ve Nene Hatun Sokak ile yürüme mesafesinde olduğundan Moda sahiline inmek oldukça kolay olmaktadır. Moda Parkına ve park içi yoluna yürüme mesafesinde olduğundan deniz havası almak isteyenler bu sokaktaki kiralık ve satılık 1+1 ve 2+1 konutları yatırım amaçlı edinebilirler.

Kadıköy Fazıl Paşa Sokak satılık ev konu itibari ile kazançlı bir emlak yatırımı yapmak için oldukça uygun konumlu mülkler içermektedir.

kadikoy-fazil-pasa-sokak-satilik-ev

kadikoy-fazil-pasa-sokak-satilik-ev

148 total views, 0 today

Kadıköy Ferit Tek Sokak Satılık Daire

Ev 25 Aralık 2017

Kadıköy Ferit Tek Sokak Satılık Daire Moda Caddesinde kafelerin ve çay bahçelerinin bulunduğu bir konumdadır. Ticari ve sosyal hareketlilik Ferit Tek sokakta oldukça yoğundur. Moda Caddesine gelen hemen herkesin yolunun  düştüğü bir sokaktır. Kadıköy bölgesindeki emlak daire konut talepleri genellikle 2+1 satılık daireler ve 3+1 satılık daireler şeklinde olmaktadır.

Kadıköy Ferit Tek Sokak Satılık Daire

Merkezi konumu ile müstakil ev ve kentsel dönüşüm alanlarına uygun konumlu bir gayrimenkul yatırımı olacaktır. En gözde mahallelerden birisi olan Caferağa mahallesinin kira getirisi yüksek sokaklarından bir tanesi de Ferit Tek sokaktır. Fazıl Paşa sokak ve Hüseyin Bey sokakla bağlantısı vardır.

Kadıköy Ferit Tek Sokak Satılık Daire  geleceğe yönelik bir emlak yatırımı yapmak isteyenler çok uygun fiyatlı daireler bulunmaktadır. Talebin yüksek olması sebebiyle profesyonel destek almak önemli olmaktadır. Kadıköy emlak piyasa fiyatları konusunda Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul her zaman yanınızdayız. Osman Zeki Üngör Sokak yakın konumu ile emlak piyasa fiyatlarına etki etmektedir.

kadıköy ferit tek sokak satılık daire

kadıköy ferit tek sokak satılık daire

 

155 total views, 0 today

Kadıköy Lütfü Bey Sokak Satılık Ev

Ev 24 Aralık 2017

Kadıköy Lütfü Bey Sokak Satılık Ev Ferit Tek Sokak ile Osman Zeki Üngör Sokak arasında kalan konumda bulunmaktadır. Kadıköy emlak piyasasında fiyat belirleyici bir merkez olan Caferağa Mahallesinde yer almaktadır. Kadıköy emlak ve konut piyasasında 1+1 kiralık daire ve 1+1 satılık daire tipleri tercih edilmektedir. Gençler aileler ve çalışanlar merkezi konumu sebebi ile Lütfü Bey Sokağa ilgi göstermektedir. Dün Cafe ve Muaf Cafe yakın konumlu ticari işletmeler arasındadır.

Kadıköy Lütfü Bey Sokak Satılık Ev

kadıköy lütfü bey sokak satılık ev

kadıköy lütfü bey sokak satılık ev

Kadıköy Lütfü Bey Sokak Satılık Ev mimari ve mühendislik açısından benzerlerinden kat kat üstün olan satılık ev ve daireler yeni yatırımcılarını ve sahiplerini beklemektedir. Deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş lüks konutlar yüksek kira getirisi sağlamaktadır. Banka kredisi ile satılık ev sahibi olmak Kadıköy emlak piyasasında mümkündür. Lütfü Bey Sokak satılık daire fiyatları Kadıköy emlak piyasasında alınıp satılmaktadır. Talebin yüksek olması nedeni ile emlak danışmanlık hizmeti almak tavsiye edilmektedir.

 

129 total views, 0 today

Kadıköy Belkıs Dilligil Çıkmazı Sokak Satılık Ev

Ev 23 Aralık 2017

Kadıköy Belkıs Dilligil Çıkmazı Sokak Satılık Ev konumu itibari ile ticari ve ekonomik emlak değerini her geçen gün artırmaktadır. Merkezi konumu sayesinde tüm ulaşım imkanlarının tam merkezinde bulunmaktadır. Bu sebeple çalışanlar, öğrenciler ve genç yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Kadıköy Belkıs Dilligil Çıkmazı Sokak Satılık Ev  yakın konumlu işletmelere bakacak olursak; Kassab Köfte Döner, Kolombo Kebap, Köyüm Pide Moda, Özgür Şef’in Deli Kasap, Munchies Crepe Pancake Moda Caddesinin beğenilen ve tercih edilen işletmeleri Belkıs Dilligil Çıkmazı’na yakın konumludur.

Kadıköy Belkıs Dilligil Çıkmazı Sokak Satılık Ev

Konumuna İstanbul Kadıköy Lisesi , Sarıca Paşa Köşkü ve Barış Manço Müzesi yakın konumları ile dikkati çekmektedir. Kadıköy Caferağa emlak piyasasında tercih edilen kiralık ve satılık evler daireler gayrimenkuller 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki konutlardan meydana gelmektedir. Ferit Tek Sokağı ve Yeni Fikir Sokaktan buraya ulaşmak oldukça kolay olmaktadır. Kadıköy’de satılık müstakil ev ve kiralık 1+1 daireler için Saraçoğlu Emlak ve Gayrimenkul ile iletişime geçtiğinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Kadıköy Belkıs Dilligil Çıkmazı Sokak Satılık Ev

Kadıköy Belkıs Dilligil Çıkmazı Sokak Satılık Ev

 

177 total views, 0 today

Kadıköy Gündoğdu Sokak Satılık Ev

Ev 22 Aralık 2017

Kadıköy Gündoğdu Sokak satılık ev son günlerde Kadıköy bölgesine yoğun emlak talebi nedeniyle değerini ve önemini artıran bir konumda bulunmaktadır. Kadıköy satılık / kiralık ev konut ve daire talepleri yoğunluklu olarak 1+1 sahibinden satılık, 2+1 sahibinden satılık tipinde olmaktadır. Gündoğdu sokak kentsel dönüşüm etkilerini en yoğun hisseden Kadıköy sokaklarından bir  tanesidir.

Kadıköy Gündoğdu Sokak satılık ev Moda Caddesi ve Yaver Bey Sokaklarını birleştirmektedir. Sokaktaki ticari işletmelerden bahsedecek olursak, Cafe Ersoy, Wunder, Kuaför Rafet ve Mado bulunmaktadır. Merkezi konumu  nedeniyle ticari olarak yüksek getirili gayrimenkuller ve emlak bulmak mümkündür. Ancak talebin son günlerde arttığını belirtmek gerekiyor.  Kadıköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Gauss Eğitim Öğretim Kurumları yakın mesafe okullar olarak dikkat çekmektedir. Bunlara ilaveten Moda Sağlık ocağı ve Caferağa Mahallesi muhtarlığı yakın mesafede yer almaktadır.

Kadıköy Gündoğdu Sokak satılık ev

kadıköy gündoğdu sokak satılık ev

kadıköy gündoğdu sokak satılık ev

Kadıköy Caferağa Mahallesinde emlak ve gayrimenkul yatırımı  yapmak için satılık ve kiralık evler daireler stüdyo daireler tipinde konut yatırımı yapacak yatırımcılar açısından firsatlar sunmaktadır.

115 total views, 0 today

Page 1 of 211 2 3 21
 • Websitemiz yapım aşamasındadır....

  Tarafından de 14 Nisan 2017 - 1 Yorumlar

  Websitemiz yapım aşamasındadır… Tahmini kalan süre 2 gün…

 • bostancı city sahibinden satılık

  Tarafından de 22 Temmuz 2017 - 0 Yorumlar

  Türkiye yakın zamanda uluslararası gayrimenkul borsası olacak. Bu nedenle bostancı şenesevler satılık daire , gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler genellikle markalı konutların 1+1 seçeneklerini tercih ediyorlar. Peki neden bu tip daireler sıklıkla tercih ediliyor son günlerde? Kimler tercihlerini 1 oda ve 1 salondan oluşan dairelerden yana kullanıyor? yeni ve uygun fiyatlı bir gayrimenkul almak istiyorsanız size yardımcı […]

 • sahibinden kiralık daire kadıköy yeldeğirmeni

  Tarafından de 23 Temmuz 2017 - 0 Yorumlar

  İstanbul Anadolu yakasında oturmak olmak hemen herkesin hayalidir. Bu sebeple kadıköy hasanpaşa kiralık daire seçenekleri sizin çok uygun olabilir. Kadıköyde yaşarsanız metroya 3 dakika mesafesiyle dünyanın en büyüklerinden biri olacak istanbul finans merkezine komşu olacaksınız. Burası prestijli bir hayat için Anadolu yakasının en değerli noktasıdır. Her anınızı özel kılmak için zengin imkanlar mevcuttur. Emlak piyasası açısından kadıköy eşyalı […]

 • 23 nisan ulusal egemenlik çocuk bayramı saraçoğlu emlak

  Tarafından de 23 Nisan 2017 - 0 Yorumlar

  SARAÇOĞLU EMLAK İSTANBUL/KADIKÖY Yüzlerinde gülücüklerin, kalplerinde sevgi ve umut çiçeklerinin hiç solmamasını temenni ettiğimiz, bunun için büyük gayret sarf ettiğimiz bütün çocuklarımızın ve Türk ulusunun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, başta Büyük Önder Atatürk olmak http://www.saracogluemlak.net üzere, ilk meclisin kurucu üyelerini, ülkemizin bağımsızlığı ve egemenliği uğrunda canlarını feda eden bütün şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

 • sahibinden kiralık daire kadıköy hasanpaşa

  Tarafından de 26 Temmuz 2017 - 0 Yorumlar

  Kentsel dönüşümün tüm hızıyla devam ettiği semtimizde sahibinden kiralık daire kadıköy bahariye  Kadıköy’de faaliyet gösteren firmalar yılların deneyimi ile kaliteli yapılar yapmaktadırlar. Deprem yönetmeliğine ve yalıtım yönetmeliğine en uygun projeler için semtimizi seçmenizde fayda bulunmaktadır. Merkezi kliması, ankastre beyaz eşyası ve alarm sistemleri ile güvenlikli bir yaşam sizleri bekliyor. Bu alanda kadıköy eşyalı kiralık ev 1+1   modern,estetik, […]

Makale konuları